Вітання з Днем українського козацтва, Днем захисника України та святом Покрови Пресвятої Богородиці

Дата: 14.10.2020 10:24

Сьогоднішній день, 14 жовтня, об’єднує три величних свята – день Українського козацтва, свято Покрови Пресвятої Богородиці та нещодавно запроваджене державне свято – День захисника України.

День козацтва – данина пошани героїзму козаків, котрі боролися за вільне життя в незалежній державі, незабутнім сторінкам історії українського національно-визвольного руху.

Символічно, що День козацтва відзначається разом із православним святом Покрови Пресвятої Богородиці, яку вважають покровителькою українського народу, що надихала козаків, надаючи їм наснаги та сил у боротьбі.

Сьогодні також свято мужніх оборонців та визволителів  нашої рідної землі День Захисника України, для яких поняття – честь, гідність, сила, витримка і відповідальність – не просто слова.

Колектив Михайлівської сільської ради від  усього серця вітає з цими знаменними святами всіх чоловіків нашої громади, Миколаївського району, України. Також сердечно вітаюємо Всіх із особливим Днем для українців – святом Пресвятої Покрови – єдиним релігійним святом, яке є одночасно національно-патріотичним та державним. У сьогоднішніх нелегких обставинах життя українського народу ми просимо Пресвятої Владичиці її Покрову над нами. В це світле свято бажаємо Вам родинного щастя, сімейного затишку, козацького здоров’я, невичерпної енергії і миру! Нехай Ваш дім буде наповнений світлом і любов’ю, а робота приносить лише задоволення!

З повагою, колектив Михайлівської сільської ради

2020 рік