ПОЧАТОК ЛІТА 2020

Дата: 01.06.2020 10:53

Самий екстремальний і мальовничий період часу. Як правило, календарне літо трапляється рівно через дев’ять місяців після 31 серпня і завжди наштовхує на одні і ті ж самі думки: Як провести літо? Де його провести? З ким?

Природа, як людина, буквально виношує кожен раз свій, абсолютно унікальний період. І приходить літо. Воно очікуване, проте приходить кожен раз по-різному.

Астрономічне літо, наприклад, це проміжок часу між літнім сонцестоянням і осіннім рівноденням. У нашої Північної півкулі воно триває приблизно 93 з половиною доби. Південна півкуля трохи відстає, і цей період триває на 4 дні менше. За цей час потрібно встигнути так багато!

Для прекрасної статі початок сезону літа, це зачастую скінчення стомлюючої естафети щодо форматування своєї фігури для літніх нарядів і купальників. Не варто забувати, що перший купальний костюм був створений для жінок десь на початку 19 століття. До цього моменту мало хто замислювався над цим.

Найпопулярніше заняття влітку - відпочинок. Далеко не у всіх вдається відпочити саме влітку, до того ж деякі люди цілком обґрунтовано вважають за краще інші пори року для відпочинку. Літо самий простий і зрозумілий період часу, дозволяє наблизиться до найбільш природнього середовища існування для людини, відчути повноту життя і нехай вимушена робота не буде цьому на заваді.

Вітаємо з початком літа!