День працівника соціальної сфери України

Дата: 04.11.2019 09:59

День працівника соціальної сфери України

У першу неділю листопада в Україні, згідно з Указом Президента України від 13.04.1999 № 374/99 відзначають День працівника соціальної сфери.

Це свято є свідченням високої оцінки державою ролі працівників, які щодня забезпечують реалізацію державної політики з питань соціального захисту.

Михайлівська сільська рада сердечно вітає Вас, дорогі наші соціальні працівники з нагоди вашого професійного свята – Дня працівників соціальної сфери!

Ваша наполеглива, самовіддана праця є запорукою того, що велика кількість мешканців громади, котрі потребують уваги і підтримки з боку держави, не покинута і не забута, відчуває себе захищеною у цей непростий для України час. Ви ті, хто приймає на себе першими людські проблеми, біль та життєві негаразди. Ви ті, хто від них не відвертається, а прагне допомогти і підтримати кожного. А тому служіння обраній справі, почуття обов’язку, професійність, доброта та душевна щедрість приносять вам заслужену людську шану і повагу.

Шановні працівники соціальної сфери Михайлівської ОТГ!

Бажаємо кожній із Вас міцного здоров’я, щастя, активного довголіття, достатку, витримки, у життєвих випробуваннях, невичерпної енергії для творення добра, заслуженої шани та вдячності людей, снаги і завзяття в служінні народові України!

З повагою, Михайлівська сільська рада

2019 рік