Рада ввела штрафи за перевезення дітей без автокрісел: скільки доведеться заплатити за порушення

Дата: 29.10.2019 15:52

Український парламент у вівторок, 29 жовтня, прийняв за основу і в цілому законопроект № 1150, яким передбачається адміністративна відповідальність за порушення правил перевезення дітей. Відзначимо, що практично у всіх країнах Європи діти повинні їздити в спеціальних кріслах.

«Порушення правил перевезення дітей тягне за собою накладення штрафу на водія в розмірі тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (510 гривень). Повторне протягом року вчинення порушення, передбаченого частиною десятою цієї статті, - тягне за собою накладення штрафу на водія в розмірі п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (850 гривень) ».

На органи Національної поліції покладається обов'язок розглядати справи про адміністративні правопорушення з перевезення дітей.

За документ проголосували 332 нардепа з урахуванням того, що в документ будуть внесені техніко-юридичні правки.

Нагадаємо, з 19 жовтня в силу вступив закон, згідно з яким в Україні змінилася процедура видачі водійських прав, а також спростилася реєстрація автошкіл. Крім того, уряд працює над запуском цифрових водійських посвідчень і студентських квитків, що дозволить українським водіям їздити по країні без водійських посвідчень.

З повагою, Михайлівська сільська рада

2019 рік