Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Михайлівська громада» (код ЄДРПОУ: 04375642) був реорганізований і увійшов до складу Степівської громади

Для можливості відновлення сайту дзвоніть за телефонами: (0432) 55-43-69 - Метастудія (Вінниця)
Starostat.org.ua - розробка веб-сайтів для старостинських округів ОТГ України

1 ЧЕРВНЯ У МИХАЙЛІВЦІ УРОЧИСТО ВІДКРИЛИ ФУТБОЛЬНЕ МІНІ ПОЛЕ ЗІ ШТУЧНИМ ПОКРИТТЯМ

Дата: 01.06.2019 16:34

Сьогодні, 1 червня на території Михайлівської ЗОШ відкрили футбольне міні поле зі штучним покриттям.

На відкриття завітали спортсмени, жителі громади, голова ОТГ Володимир Васильович Чечуй та інші представники сільської ради, директор Михайлівської загальноосвітньої школи Тетяна  Миколаївна Ракоча, начальник відділу ОМСКМ Меланія Миколаївна Ракоча. Приєдналися до урочистостей і гості, нардеп Борис Козир, голова обласної федерації футболу Олександр Пасічний, голова РДА Алла Воробйова, голова ветеранської організації Микола Михайлович  Карпенко та підприємець родом з Криничок Сергій Бурковець.

З нагоди відкриття відбувся концерт і товариський дитячий футбольний матч.

Нагадаємо, що поле побудоване в рамках держпрограми за рахунок співфінансування  з місцевого  бюджету – 639,7 тисяч гривень та з державного  – 847,9 тис. грн. Загальна вартість робіт складає – 1,48 млн грн.